Logo

Zimzeleni drvca

Број на оглас: 1969064 | Објавен на: 10.05.2018, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat drvca tuja od 20-30cm do 1m...

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач