Logo

NIKON D7100

Број на оглас: 1970036 | Објавен на: 19.03.2016, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 780 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


se prodava nikon d7100 so objektiv 50 mm/1:8 blenda,grip koristen edna godina

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Goran