Logo

Barame shoferi za rabota vo EU

Број на оглас: 1970235 | Објавен на: 27.09.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 1.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Barame profesionalni shoferi za rabota vo EU so bugarski pasos so rabotno iskustvo vo EU (lokacii za vozenje - Avstrija-Germanija )
Plata 1900€
Platen prevoz Od i Do Vozilo...platen Internet 20-30 €
Info na tel..0043 6604496579.. ili 0039 3281557182
moze i SMS Viber ili na email i br.

rajceto@hotmail.com

Vozila perfektni Mercedes Benz - DAF

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач