Logo

MERCEDES E 270 CDI 2003 g.

Број на оглас: 1971632 | Објавен на: 23.06.2019, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 5.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES E 270 CDI 2003 g.

So mnogu oprema i e mnogu socuvana,kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija. Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач