Logo

Opel vektra 1.7 onc vo delovi

Број на оглас: 1972181 | Објавен на: 19.04.2018, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 12 kw / 16 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam opel vektra vo delo se so vi treba do posledno stravce so abees i servo prakam i po kargo motor dobar so proba na kola e 1.7 ohc

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач