Logo

INVERTORI

Број на оглас: 1972476 | Објавен на: 18.11.2018, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.111.111 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


1kw -30kw

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Djoko

Потврден огласувач