Logo

СЕ ИЗДАВА

Број на оглас: 1973027 | Објавен на: 09.06.2017, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


се издава под наем, деловен објект со големина од 370м2 во најновиот трговски центар во Прилеп, климатизиран, лед осветлување, вентилација и мал канцелариски простор од 15м2.
Објектот може да да се преградува според вашите потреби

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ЕЛЕКТРО ТОЧИЛА ИНЖЕНЕРИНГ (претпријатие)