Logo

Radio kasetofon Philips

Број на оглас: 1975019 | Објавен на: 10.06.2018, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava radio kasetofon Philips RC 169 vo ispravna sostojba

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач