Logo

Masina KARTEL

Број на оглас: 1975551 | Објавен на: 14.01.2017, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava masina kartel vo odlicna sostojba za poveke inf na brojot HITNO!

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Hristijan