Logo

ALFA ROMEO 147 1.9 MULTIJET 2007

Број на оглас: 1976609 | Објавен на: 21.04.2017, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA- 2007
PET VRATI
4 BR MICHELIN
KAKO NOVA
PLATENO SE DO REGISTRACIJA

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач