Logo

parcela na berovsko ezero

Број на оглас: 1977995 | Објавен на: 12.05.2017, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


k.p.10558/1 so povrsina 8000m/2 moze i pomal del se naoga na asfaltniot pat Berovo - Klepalo na 100m od ezeroto(vidi na gis-akn) moze zamena vazat site opcii na parcelata ima oformen plac

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 valentina

Потврден огласувач