Logo

OPEL VECTRA C GTS 2.2DTI

Број на оглас: 1979324 | Објавен на: 16.10.2019, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL VECTRA C GTS 2.2 DTI

Registrirana do 10-2020 so zelen karton.
Cena fiksna.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Skopje

Потврден огласувач