Logo

Mikrofoni

Број на оглас: 1979477 | Објавен на: 03.10.2018, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Novi mikrofoni pakovani po 2
Dvata za 500den

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Merci

Потврден огласувач