Logo

BURE MASICKA

Број на оглас: 1979564 | Објавен на: 28.03.2017, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


дрвена БУРЕ-МАСИЧКА
-прекрасен изглед
-функционална
-уникатна
ВРЕДИ ДА ЈА ИМАТЕ ВО СВОЈАТА ГРАДИНА ИЛИ ТЕРАСА !!!
цена ОДЛИЧНА !!!!

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Xxxx