Logo

Kuka vo s.Golemo Konjari i 45 dekari nivi

Број на оглас: 1979712 | Објавен на: 19.11.2020, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 90 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1965

Година на реновирање: 1980

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: S. Golemo Konjari - Prilep

Цена: 11.111 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vednas vseliva kuka vo centarot na selo Golemo Konjari 90m2,dvorno mesto 2000m2 i obrabotlivo zemjiste 45 dekari. Kukata ima vnatresno wc vodovod,kanalizacija i asvalt do kukata. Za poveke informacii na tel.077 732 676 i 070 453 006
Цена: po dogovor

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Makaloski Vlatko

Потврден огласувач