Logo

KUPUVAM JBL Zvucnici XPL 200, 250Ti, K2-S, 4435

Број на оглас: 1980482 | Објавен на: 14.02.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


* Д А Ј Т Е П О Н У Д А *
KUPUVAM JBL Zvucnici XPL 200, 250Ti, K2-S Series, Studio Monitor Series 4435, 4430, Ti5000... SAMO DOBRO SOCUVANI I ISPRAVNI! Ponudi na e-mail: gigi.2806@yahoo.com i na tel.: 075 286 028
* Д А Ј Т Е П О Н У Д А *

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Gigi

Потврден огласувач