Logo

Rezervar od YAMAHA

Број на оглас: 1980645 | Објавен на: 30.04.2018, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за каросерија

Вид на оглас: Се продава


rezervoar od yamaha so kapace i kluc

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач