Logo

Се продаваат јаболка од Ладилник

Број на оглас: 1980650 | Објавен на: 19.04.2016, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Вид на оглас: Се продава


Јаболка со екстра квалитет од ладилник.
Достапни сорти :
- црвен делишес
-Златен делишес
-јонаголд
-кожара
-ајдаред

Сликите се од време на бербата . Јаболката се исти како на сликата ! Бесплатна достава до вашиот град !!!

 daniel