Logo

YAMAHA FZR

Број на оглас: 1980653 | Објавен на: 31.10.2018, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


zaden i preden bandas komplet so diskovi, ,
imam i zadna viluska
Zaden bandas
Preden bandas
Zadna vilisuka

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач