Logo

Продавам Скии. чизми и стапчиња

Број на оглас: 1981359 | Објавен на: 08.02.2017, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Скии Елан прокарве 140см. со тиролиа везови-2500ден.
Чизми Доломите 284мм.(38)-2000ден.
Чизми Нордика 42бр.-1500ден.
Стапчиња Леки подесиви по висина -500ден.

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 ZORAN