Logo

Aluminski bandasi 16 zoll so zimski gumi

Број на оглас: 1981902 | Објавен на: 26.03.2017, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fellgi so malku koristeni gumi zimski
205 55 16
Socuvani za golf 4 i wv buba
Info 071310424
072555566

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Nebi