Logo

Reno Klio 1.5 Dci so ful oprema

Број на оглас: 1982469 | Објавен на: 20.03.2017, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno klio 1,5 Dci so pominati 63000 km. so ful oprema, i novi gumi i akomulator.Poseduva servisna kniska(istorija) od ovlasten servis

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Goko

Потврден огласувач