Logo

Vw TOURAN 1.9 TDI FUL OPREMA

Број на оглас: 1983986 | Објавен на: 05.06.2017, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 5.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od germanija vo mn dobra sostojba plateno e sve do registracija

 Кратово

Прати Е-Маил

 oliver