Logo

ADSL2+MODEM ROUTER

Број на оглас: 1984365 | Објавен на: 18.08.2017, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


prod. D-Link ADSL2+Modem Router DSL-584T so mrezen kabel i adapter-polnac
tel.077/699-696 070/346-164

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач