Logo

Ретровизори

Број на оглас: 1984442 | Објавен на: 22.01.2018, 00:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Продавам два ретровизори од мотор 50cc користени една година.
Цена за еден ретровизор е 700 ден. или 1200 за двата.
076448156

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Филип