Logo

FIAT DOBLO 19 JTD CH

Број на оглас: 1985009 | Објавен на: 21.04.2017, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.549 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA
PATNICKO CH
SERVISNA KNIGA

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач