Logo

transport i selidbi po extra cena 078245051

Број на оглас: 1985834 | Објавен на: 12.04.2016, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Vrsam sekakov vid na transport I selidbi so kombe niz Skopje I cela Makedonija. Cena extra povolna!

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Katerina