Logo

Се продава Клуб маса со стакло поволно

Број на оглас: 1986012 | Објавен на: 30.03.2016, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Се продава клуб маса добро сочувана со стакло
Димензии:110x55x54

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Елена