Logo

Prodavam polovni del za:Scania Fap,Mercedes,Zastava,Tamce,Om

Број на оглас: 1987616 | Објавен на: 01.07.2020, 00:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sekakvi polovni delovi za : Scania112, 113, Fap 1314,1414,1620 ,Dajc 110,130 TAM, Mercedes 1213 ,Zastava 640/650 ,Tamce 2001 ,75,80 ...
070/504-107

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач