Logo

SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

Број на оглас: 1988021 | Објавен на: 18.06.2018, 23:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Моша Пијаде 198

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava stara kuka na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti dokumenti.kukata ima i nova markica za gradba i ima dozvola za gradba so plateni site davacki cena po dogovor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач