Logo

Passat 1.9 tdi full

Број на оглас: 1988559 | Објавен на: 05.06.2017, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od germanija i e vo mn dobra sostojba plateno sve do registracija

 Кратово

Прати Е-Маил

 oliver