Logo

KALKHOFF AGATTU 28"---------- TXD

Број на оглас: 1990360 | Објавен на: 30.04.2017, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 € Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


REZERVIRAN DO 2 MAJ


Cenata e fiksna
tocakot e vo sovrsena sostojba
se e ispravno na nego
24 br
praden amortizer
amortizer na sediste
model 2015

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач