Logo

* ДВОКАТНА КУЌА ВО ЦЕНТАР *

Број на оглас: 1991126 | Објавен на: 14.07.2018, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 90 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Евтино се продава двокатна куќа во центар со пристап за вториот кат со надворешни скали.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ЧЕМПРЕС

Потврден огласувач