Logo

Rasad piper - bela duga

Број на оглас: 1992197 | Објавен на: 04.04.2016, 06:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kvaliteten rasad cena o dogovor tel za kontakt: 077-754-212. Ili na 043-251-980

 Велес    Општина: Градско

Прати Е-Маил

 omer

Потврден огласувач