Logo

ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Број на оглас: 1992203 | Објавен на: 22.11.2020, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕЛИ НА ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ,ПОТРЕБНО САМО ДА ГО КАЖЕТЕ БРПЈОТ НА МОДЕЛОТ,ДИМЕНЗИИТЕ И БОЈАТА,И НИЕ КЕ ВИ ИЗРАБОТИМЕ КРЕВЕТ ПО ВАША ЖЕЛБА

ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА СТРАНА НА facebook:
Feniko Milco ИЛИ НАШАТА ВЕБ СТРАНА
http://feniko2000.mk ili samo feniko2000.mk
НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА КЕ НАЈДЕТЕ ПОГОЛЕМ ИЗБОР НА КРЕВЕТИ,
ВИ БЛАГОДАРИМЕ НА ДОВЕРБАТА

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ФЕНИКО 2000 - Милчо

Потврден огласувач