Logo

Peugeot 206 cc 1.6 16v

Број на оглас: 1993286 | Објавен на: 15.03.2017, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Nov servisiran: Ulje, filter za ulje, vozdushen filter, rebrast kajis i drugi raboti..
-Registiriran do mart/2017+zelen karton.
-Ima Airbag, Klima, elektricni retrovizori, podesavanje na volan, i se otvara krovo bez problem.. za poveke inf javete se!

Za kontakt: 070377563

 Валандово

Прати Е-Маил

 Peugeot 206cc