Logo

MASICKA ZA DNEVNA

Број на оглас: 1993499 | Објавен на: 31.03.2019, 07:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Masickata e vo odlicna sostojba izrabotena od drvo

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач