Logo

samsung

Број на оглас: 1994424 | Објавен на: 05.04.2016, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva meseci koristen LCD Monitor Samsung i kompjuter hard diskot ne raboti

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan