Logo

Pezo 306 1.4 Berlina

Број на оглас: 1995369 | Објавен на: 20.03.2017, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 12 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba so napraven kompleten servis .. istecena registracija

Moze zamena

072 264 003
072 264 003

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Mirce