Logo

Se prodava komodi

Број на оглас: 1996300 | Објавен на: 26.03.2020, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam komoda za dneven prestoj vo odlicna sostojba poteklo od SIMPO VRANJE tel 071-381-481

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач