Logo

Kajaci

Број на оглас: 1997010 | Објавен на: 07.04.2016, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 kajaka za divi vodi.
200evra komad

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Gradimir