Logo

Magacinski prostor

Број на оглас: 1997874 | Објавен на: 08.04.2016, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 240 m²

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava magacinski prostor za poveke nameni.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Magacin