Logo

Se prodava ducan vo Kasapski krug (Red Caffe)

Број на оглас: 1998338 | Објавен на: 17.04.2018, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ducan vo Kasapski krug, kompletno renoviran i so inventar za kafe bar

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач