Logo

Se prodava Galletto 1260 OBDII ECU Chip Tuning

Број на оглас: 1998436 | Објавен на: 06.05.2018, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Galletto 1260 OBDII ECU Chip Tuning
за читање и репрограмирање на ECU, Работи скоро со сите типови на возила кои имаа obd2 port .
info 070 324 825

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач