Logo

Lamela za FORD ESCORT

Број на оглас: 1998481 | Објавен на: 10.11.2017, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Tип на делови: Менувачи

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov set lamela i potisna ploca BORG & BECK HK 6226 , za ford escort 1.6 16v
Сетот е нов.
цена 3000 ден .
инфо 070 324 825

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач