Logo

NOVI mrezi za SHURE zicani i bezicni mikrofoni

Број на оглас: 1998869 | Објавен на: 01.07.2020, 02:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Novi mrezi za shure zicani i bezicni mikrofoni,SM58,BETA58,PG58..

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач