Logo

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА

Број на оглас: 1999562 | Објавен на: 19.05.2018, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Број на соби: 1

Греење: Дрва

Наместена: Да

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендица од 32 квадрати и 1 декар место.Лоцирана на автопатот за Прилеп-Битола, и излегува на стариот пат за Битола покрај фабриката Марфил.А можи и замена за плац за куќа.
Контакт: 075-850-767 и 075-950-614.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Xxxx

Потврден огласувач