Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 2000182 | Објавен на: 10.09.2017, 23:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT RACNO IZRABOTENI CARSAVI ZA NA TRPEZARISKA MASA VEZAN I PLETEN NOVI CENA PO DOGOVOR

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kiki

Потврден огласувач