Logo

Opel Astra karavan Za delovi

Број на оглас: 2000217 | Објавен на: 20.03.2017, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra 1.7 TD isuzu karavan za delovi 078392391 za poveke informacii

Огласи од: Jonce

Станете Премиум член

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач