Logo

izrabotka na paravani tus kabini po merka

Број на оглас: 2000587 | Објавен на: 29.05.2017, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава


СO AQUALUX ЛУКСУЗОТ МОЖЕ ДА БИДЕ ДЕЛ ОД ВАШАТА БАЊА
Со АQUALUX дајте и нов лик на вашата бања со туш кабините и паравани изработени по ваша желба и мерка.
ПОСЕТЕТЕ ГО ИЗЛОЖБЕНИОТ САЛОН AQUALUX И ЌЕ СЕ УВЕРИТЕ ВО ВРВНИОТ КВАЛИТЕТ СО ПРИФАТЛИВИ ЦЕНИ!

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 AQUALUX (претпријатие)